Do zásilek dáváme náhodně voucher 500 Kč na další nákup. Více zde.

Doporučuje Simona Jersaková

3. místo v kategorii Kondiční bikiny fitness
@s.jersak_fit

Na tyto ranní a večerní kapsle jsem narazila úplnou náhodou a rozhodla jsem se je vyzkoušet. Po opravdu pravidelném užívání jsem na sobe pocítila změny.

Nemůžu si vynachválit zlepšení mých vlasů, se kterými se trápím už nějaký ten pátek a konečně jsem našla něco, co je účinné. Mějte taky spokojený život a zkuste STSFY.

Doporučuje Monika Popelková

Influencer, pečuje o dva syny a manžela
@moncuskap

Dva měsíce každé ráno a večer beru posilující kapsle STSFY a jsem opravdu moc spokojená. Lépe se mi usíná a mám více energie.

Řekla bych, že mi i napomáhají k lepší imunitě. Cítím se celkově mnohem lépe. Jsem opravdu moc spokojená.

Nejčastější otázky

Jaké aktivní složky najdu v kapslích?

Dermaval, Ostropestřec, Maca, Schizandra, Ženšen, Koenzym Q10, Kozlík lékařský, Zinek, Mateřídouška, Lecithin, Rhodiola, Selen, Marigold, Nukleotidy, Zelený čaj, Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D3, E, Biotin, probiotické kmeny Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus a Bacillus coagulans.

Aktivní složky jsme velmi detailně rozepsali v sekci Složení. Přesnou gramáž zobrazíte na etiketě výrobku zde.

Za jak dlouho ucítím účinek?

V rámci různých studií látek z našeho složení se pozoroval první účinek už v 1. měsíci, další změny pak v průběhu 2. a 3. měsíce.

Pro každého člověka je to různé. Záleží na dosavadním způsobu života; místě, kde žijete; způsobu a počtu negativních vlivů, rychlosti metabolismu a další.

Nejlepšího výsledku můžete dosáhnout při dlouhodobém užívání.

V čem mi Satisfaj (STSFY) může pomoct?

Denní přísun aktivních látek může pomoci snižovat negativní účinky moderního životního stylu na zdraví.

Každý ví, že má mít kvalitní stravu, spánek, nestresovat se, nekoukat často do telefonů, nedělat jednorázové detoxy a další. Málokdo to ale skutečně dělá.

Vždy se může ovlivňovat energie v těle, stárnutí buněk, potenciální nemoci, fyzická a psychická výkonnost, kvalita kůže, vlasů, trávení a další. Proto je tu náš posilující komplex.

Pro koho jsou ranní a večerní komplexy určeny?

Ranní a večerní komplexy jsou určeny pro každého, kdo chce snižovat negativní účinky životního stylu na tělo.

Ranní víc doporučujeme dospělým, kteří řeší podporu imunity, lepší fyzickou a psychickou odolnost, zlepšení kvality pleti, vlasů, snížení histaminu, stresu a cholesterolu, zlepšení spánku, potřebují dostatek kolagenu v kloubech, zlepšení energie v těle, pročistění organismu a pomoc s početím.

Večerní je kombinace rostlin, léčivých bylin a probiotik. Hodí se pro ty dospělé, kteří potřebují antioxidanty, zlepšit nervový systém, kondici, ustálit hladinu cukru v krvi, pročistit organismus, pomoc s nervozitou, stresem, zlepšit spánek, trávení, řeší časté bolesti hlavy a potřebují regenerovat svůj organismus.

Obsahují kapsle Satisfaj (STSFY) kolagen?

Do našich kapslí nepřidáváme neefektivní kolagen.

V našem složení najdete látky, které dokáží přímo v těle aktivovat přirozenou formu kolagenu. Ten se pak může dostat na potřebná místa, jako jsou klouby (Vitamín C) nebo pleť (Dermaval).

Právě patentovaná látka Dermaval obsahuje 9 super-potravin. Klinická studie prokázala zásadní vliv na kvalitu pokožky.

Jsou kapsle bez cukru, laktózy, lepku a jsou veganské?

Naše kapsle neobsahují cukr, laktózu, ani lepek.

Jsou 100 % veganské. Jednotlivé suroviny byly získány fairtrade způsobem s ohledem na pracovníky i životní prostředí. A samotné kapsle nejsou vyrobeny z živočišných produktů.

Můžu si dávat komplexy Satisfaj (STSFY) každý den?

Ano, směs v ranním a večerním komplexu STSFY® je vyvinuta pro každodenní využití, pro muže i ženy.

Ranní komplex doporučujeme vzít každé ráno po probuzení a před spaním pak večerní komplex. Vždy zapít dostatečným množstvím vody.

ZÍSKEJTE 500 Kč
voucher na další nákup

Do zásilek dáváme náhodně, více informací zde.
Zkuste své štěstí u nových podzimních balíčků. Třeba na vás taky čeká vašich 500 Kč.