DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ,
NEŽ SE STALI NAŠIMI ZÁKAZNÍKY
Zodpovídáme je na IG @stsfylab

Složení, účinky, použití

Sbalitelný obsah

Jaké aktivní složky najdu v kapslích?

Celkem jich je 30 a jsou to Dermaval, Ostropestřec, Maca, Schizandra, Ženšen, Koenzym Q10, Kozlík lékařský, Zinek, Mateřídouška, Lecithin, Rhodiola, Selen, Marigold, Nukleotidy, Zelený čaj, Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D3, E, Biotin, probiotické kmeny Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus a Bacillus coagulans.
Aktivní složky jsme velmi detailně rozepsali v sekci Složení. Přesnou gramáž zobrazíš v etiketě výrobku zde.

V čem mi STSFY může pomoct?

30 důležitých látek mohou pomoci snižovat negativní účinky našeho životního stylu na naše tělo.

Každý ví, že má mít kvalitní stravu, spánek, nestresovat se, nekoukat často do telefonů, nedělat jednorázový a tělu zatěžující detox (např. jarní detox, očistné kůry aj) a další. Málokdo to ale skutečně dělá.

Vždy se může ovlivňovat energie v těle, stárnutí buněk, potenciální nemoci, fyzická a psychická výkonnost, kvalita kůže, vlasů, trávení a další. Proto je tu STSFY®.

Jak jste docílili tak funkčního složení? 

Vývoj složení jsme stanovovali podle dostupných studií jednotlivých látek a důvodů, proč by měl vůbec komplex existovat.

Následně jsme konzultovali s odborníky na výživu a s farmakology, kteří vyloučili případné negativní působení látek navzájem.

Z celkového vývoje vzniklo unikátní složení pro každého na každý den. 

Obsahují kapsle STSFY kolagen?

Do našich kapslí nepřidáváme neefektivní kolagen.

V našem složení najdeš látky, které dokáží přímo v těle aktivovat přirozenou formu kolagenu. Ten se pak může dostat na potřebná místa, jako jsou klouby (Vitamín C) nebo pleť (Dermaval).

Právě látka Dermaval obsahuje 9 super potravin. Klinická studie prokázala zásadní vliv na kvalitu pokožky.

Pro koho jsou kapsle určeny?

Ranní a Večerní kapsle jsou určeny pro každého, kdo chce snižovat negativní účinky životního stylu na naše tělo.

Ranní kapsli víc doporučujeme dospělým, kteří řeší podporu imunity, lepší fyzickou a psychickou odolnost, zlepšení kvality pleti, vlasů, snížení histaminu, stresu a cholesterolu, zlepšení spánku, potřebují dostatek kolagenu v kloubech, zlepšení energie v těle, pročistění organismu a pomoc s početím.

Večerní kapsle je kombinace rostlin, léčivých bylin a probiotik. Hodí se pro ty, kdo potřebují antioxidanty, zlepšit nervový systém, kondici, ustálit hladinu cukru v krvi, pročistit organismus, pomoc s nervozitou, stresem, zlepšit spánek, trávení, řeší časté bolesti hlavy a potřebují regenerovat svůj organismus.

Za jak dlouho ucítím účinek?

V rámci různých studií látek z našeho složení se pozoroval první účinek už v 1. měsíci, další změny pak v průběhu 2. a 3. měsíce.

Pro každého člověka je to různé. Záleží na dosavadním způsobu života; místě, kde žiješ; způsobu a počtu negativních vlivů, rychlosti metabolismu a další.

Nejlepšího výsledku můžeš dosáhnout při dlouhodobém užívání.

Jsou kapsle veganské?

Naše kapsle jsou 100 % veganské. Jednotlivé suroviny byly získány fairtrade způsobem s ohledem na pracovníky i životní prostředí. A samotné kapsle nejsou vyrobeny z živočišných produktů.

Jsou kapsle bez cukru, laktózy a lepku?

Naše kapsle neobsahují cukr, laktózu, ani lepek.

Můžu si obsah kapslí rozmíchat ve vodě a vypít?

Nedoporučujeme kapsle otevírat. Jsou uzpůsobené pro spolknutí. Některé prvky se nerozpouští ve vodě a nemusely by se tak dostat do těla.

V případě, že máš obavy, že kapsli nespolkneš, doporučujeme na pár vteřin nechat kapsli v pusy s trochou vody a poté zapít dostatečným množstvím vody. Materiál, ze kterého je kapsle připravena, bude lépe "klouzavější".

Mám obavy, že nespolknu celou kapsli, co mám dělat?

V případě, že máš obavy, že kapsli nespolkneš, doporučujeme na pár vteřin nechat kapsli v puse s trochou vody a poté zapít dostatečným množstvím vody. Materiál, ze kterého je kapsle připravena, bude lépe "klouzavější".

Můžu si dávat kapsle STSFY každý den?

Ano, směs v Ranních a Večerních kapslích STSFY® je vyvinuta pro každého na každý den.

Doporučujeme si vzít každé ráno Ranní kapsli a každý večer Večerní kapsli, vždy zapít dostatečným množstvím vody.

Mohu mít na STSFY alergii? 

Doplňky stravy jsou obvykle dobře snášeny. Občas se může stát, že některá kombinace látek nemusí vždy každému sednout. Pokud máš citlivost na některou z látek ve složení nebo nemáš přesnou jistotu, doporučujeme konzultovat složení se svým lékařem či s lékárníkem. 

Co mám dělat, když si zapomenu vzít některou z kapslí?

Doporučujeme co nejdřív si vzít zapomenutou kapsli.
Pokud se stane, že zapomeneš jeden či více dnů, nedoporučujeme si vzít celé zapomenuté kapsle najednou.

Pamatuj, že nejlepšího výsledku můžeš docílit pravidelným užíváním.

Mohu STSFY kombinovat s jinými vitamíny a léky?

Naše kapsle nedoporučujeme kombinovat s jinými doplňky stravy, které obsahují stejné složení.

Kombinaci léků doporučujeme konzultovat s tvým lékařem či lékárníkem.

Co znamenají ta cizí slova ve složení vašich kapslí?

Názvy v závorce jsou odborný název jednotlivých účinných látek, které najdeš ve složení kapslí STSFY®. Před závorkou je pak širokou veřejností používanější název.

Vše najdeš na etiketě výrobku zde.

Jak mám kapsle užívat?

Doporučujeme užívat Ranní kapsli ráno (ideálně po probuzení) a Večerní kapsli večer (ideálně mezi 17. - 20. hodinou), vždy zapít dostatečným množstvím vody.

Jaký je rozdíl mezi látkami z doplňků stravy a z potravin?

Podle platné legislativy musíme zmínit, že nesmíš zapomínat na vyváženou a pestrou stravu.

Potřebné látky z potravin jsou o něco lépe vstřebatelné a využitelné. Rozdíl je však minimální. A například vitamín B9, který podporuje správnou činnost nervové soustavy a buněčného dělení, se nejlépe vstřebává právě z doplňků stravy.

Proč máte ve složení 100 % DDD a ne víc, jako mají ostatní?

V našem složení je to, co tělo potřebuje. Pokud si vezmeš např. 300 % doporučené denní dávky (DDD) vitamínů rozpustných ve vodě, neplatí, že bude 300 % tělem skutečně využito. Nepotřebný zbytek se z těla vyloučí bez užitku. Proč si tedy kupovat 300 % něčeho, co tělo pak ve většině vyloučí? Navíc vitamínů rozpustných v tucích by se nemělo brát víc jak je doporučená dávka, hrozí pak otrava.

Těch 100 % je stanoveno zdravotnickými organizacemi, co člověk skutečně potřebuje a využije. Naše složení jsme vypočítali podle těchto doporučení a dále podle veřejných a klinických studií jednotlivých látek.

Kolik jídla si musím každý den dát, abych snědl ekvivalent obou kapslí STSFY?

Podle platné legislativy musíme zmínit, že nesmíš zapomínat na vyváženou a pestrou stravu, která je nejdůležitější. Zajímavé ale je, že je nutné sníst mnoho kilogramů různého jídla (ovoce, zelenina, maso, byliny, rostliny a další). To vše se musí koupit, upravit a sníst… každý den.

Zní to až neuvěřitelně, že to jsou kilogramy. A teď si představ, že jsou různé aktivní látky, které jsou v potravinách obsaženy jen ve stopovém množství. A takový kořen Macy, Ženšen nebo Koenzym Q10 se nedají koupit v každé prodejně.

Každý z nás má také různé alergie, intolerance, někdo nejí zeleninu, jiní maso, další mléčné výrobky a někdo třeba nemá vždy na vše chuť.

Navíc naše kapsle stojí 22 Kč na den. Za to se jakákoliv komplexní pestrá strava koupit nedá.

Jsou vaše kapsle návykové?

Naše kapsle nejsou návykové a nevzniká na nich závislost.

Kolik stojí normálně jednotlivé látky, když si je koupím zvlášť?

V červenci 2022 jsem si dělali detailní průzkum trhu. Vzali jsme si jednotlivé aktivní látky z našeho složení a chtěli jsme koupit ty nejlevnější od konkurence. Naše měsíční balení by nás stálo 1 763 Kč. A například velmi důležitý prvek Dermaval se ani nedá koupit zvlášť, proto jsme ho do této ceny ani nepočítali. Takže by to mohlo být třeba i kolem 2 tisíc měsíčně.

Kolik stojí vaše doplňky stravy ve srovnání s konkurencí?

Pokud někdo srovná kapsle STSFY® s konkurenčními výrobky, je nutné si vzít počet aktivních látek (stejných / podobných) k ceně. Ve většině případů vycházíme až o polovinu levněji.

V našem složení navíc nejsou látky, které by se navzájem vylučovaly, což jsme našli v řadě konkurenčních. Chápeme, že zní lépe, když se do složení napíše řada vitamínů a minerálů. Zákazník má dojem o komplexnosti. Avšak pokud si vezme doplněk stravy, kde je ve složení například vápník, zinek a hořčík, látky tělo nevyužije tolik.

Vstřebávání v těle řeší stejné transportéry a tak se nevyužije vše na 100 %. Takto je to i u dalších kombinacích. V našem složení nejsou látky, které by se navzájem vylučovaly.

Objednání

Sbalitelný obsah

Jak mohu u vás platit? 

Na našem webu jsou tyto způsoby platby - karty Visa, Master card, Amex, systémy Apple pay, Google pay, EdenRed, Twisto, Natřetinku a plno dalšího.

Poskytujete spolupráci na IČ?

Určitě. Všem rádi poskytneme individuální spolupráci. Pro více informací doporučujeme navštívit sekci STSFY® pro firmy.

Kde můžu STSFY koupit?

Zatím na našem webu www.stsfy.cz, u různých partnerů a prodejců.

Přijímáme další místa a partnery pro prodej našich produktů. Pro navázání spolupráce nám napiš přes formulář zde.

Je možný osobní odběr?

Zatím ještě nemáme kamennou prodejnu, kde by osobní odběr byl možný.
Naše kapsle můžeš zakoupit u řady partnerů (Mall.cz, Kaufland a další), kteří osobní odběr nabízí.

Jsou údaje o platbě nějak chráněny?

Ano, používáme platební bránu od společnosti Comgate. Ta používá jednu z nejbezpečnějších možností plateb.

Přes jakou službu posíláte zásilky?

Zásilky ti pošleme pomocí Zásilkovny. Přesně místo vyplníš po potvrzení objednávky.

Můžu si objednat do svého P.O. Boxu?

Objednávku ti pošleme pomocí Zásilkovny. Doručení do P.O. boxů nemůžeme garantovat. Více informací najdeš na informacích Zásilkovny nebo u tvého doručovatele Zásilkovny.

Za jak dlouho od objednání mi balíček přijde?

Zásilky odesíláme do 1-2 pracovních dnů, Zásilkovna ti předá také do 1-2 pracovních dnů.

Kolik stojí doprava?

Pro objednávky do 1 000 Kč (42 Eur) je cena poštovného 149 Kč (6,29 Eur SK). Nad 1 001 Kč (42 Eur) je poštovné a dobírka zdarma.

Mohu výrobek vrátit? 

Ano, v rámci 14 denní lhůty můžeš výrobek vrátit v uzavřeném a neporušeném prodejním obalu.

Následně ti podle zákona vrátíme hodnotu objednávky, vč. případného poštovného.

Prodejní obal je krabička, ve které po otevření hned vidíš doplňovací sáčky. V případě znehodnocení krabičky či obsahu balení se vrácená částka dle zákona může ponížit.

V případě otevřených sáčků s kapslemi nelze uplatnit právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů. Více informací najdeš v obchodních podmínkách a v podmínkách pro vrácení zásilky.
Pro vrácení zásilky v rámci předplatného můžeš postupovat podle podmínek zde.

Musím se u vás registrovat, když si chci něco koupit?

Nemusíš. Naše kapsle lze zakoupit i bez registrace. Tvé údaje budeme používat jen pro předání dopravci pro doručení zásilky. Jak konkrétně pracujeme s osobními údaji najdeš zde.

Je nutné si kupovat nebo platit automaticky za další zboží po první objednávce?

Není. U nás rozhodně nepraktikujeme cokoliv s malými písmenky, podmínkami pod čarou, automatický závazek atd. Sami bychom si takovou službu neobjednali, tak ani nechceme od našich zákazníků, aby něco podobného dělali.

U nás je to easy. Zaklikneš si, jaké sáčky si chceš objednat, uhradíš (kartou, Apple pay, Google pay nebo PayPalem), dorazí ti kurýrem přes Zásilkovnu a užíváš si. A jakmile budeš chtít objednat další, koupíš další. Nechceš objednávat, neobjednáš, neplatíš.

Výroba kapslí

Sbalitelný obsah

Kde se STSFY vyrábí?

Jsme z České republiky a jsme na to hrdí!
Vše se navrhuje, vyrábí a kompletuje v České republice pouze od lokálních dodavatelů.

Co znamená ® ve vašem názvu?

Jde o naši registrovanou obchodní značku. Nikdo jiný nemůže používat naši značku.

Jsou kapsle nějak otestované?

Ano, při uvádění na trh jsme nechali udělat kompletní rozbor nezávislou laboratoří.

S každou další šarží vždy testujeme odebraný vzorek. Jde o naši vlastní iniciativu, zákonná povinnost to není.

Proč v některých e-mailem od vás se tyká a v jiných vyká?

Pro různé úkony používáme automatické e-maily, které řeší jakoukoliv situaci, na našem e-shopu. Proto v některých tykáme a v jiných vykáme. Postupně se snažíme změnit vše na "tykací" verzi a na češtinu.

Kdy jste přesně vznikli?

Celý náš příběh najdeš přímo na samostatné stránce zde.

Co přesně znamená STSFY?

STSFY® je anglická zkratka k "satisfy". Číst můžeš jako [satisfaj]. V našem kontextu můžeme přeložit jako "uspokojit potřeby" nebo "splnit očekávání". Pamatuj, že spokojenost začíná u zdraví.