Porovnání STSFY s nejlevnějšími doplňky stravy na trhu

V červenci 2022 jsme udělali průzkum trhu nejlevnějších přípravků na českém trhu. Pokud by si chtěl někdo koupit všechny látky z našeho složení, musel by si tehdy připravit 1 750 Kč.

23. 11. 2022 jsme udělali druhý průzkum trhu, opět jsme si vzali nejlevnější přípravky na českém trhu. Tentokrát by však naše celkové složení 2 940 Kč, plus cca 250 Kč za látku Dermaval, která obsahuje 9 superpotravin a samostatně se v Česku neprodává. Podle klinické studie má zásadní vliv na kvalitu pokožky - proto ji máme v našem složení.

Celkově by tak naše složení mohlo stát 3 190 Kč za měsíc. Při složení všech látek by to vycházelo na 29 tablet na každý den a součástí toho má každá tableta řadu neužitečných látek, které lidskému zdraví nemusí prospívat - jsou to konkrétně zahušťovadla, barviva, leštidla, plnidla a další chemické látky, které v našem složení nemáme. 

Naše nejlevnější měsíční balení přitom stojí 646 Kč (o 2 553 Kč méně, než nejlevnější na trhu), obsahuje 30 aktivních látek, které se navzájem nevylučují a jde pouze o 2 kapsle denně - Ranní kapsle a Večerní kapsle. Naše složení je navíc z nejčistších surovin, certifikované a pod dohledem nezávislé laboratoře.

V obou případech našeho průzkumu jsme neřešili rozdílné gramáže. Pro příklad Rhodiola, která je vhodná mj. pro nervový systém, snížení stresu, zlepšení duševního i fyzického výkonu a podle klinické studie byly první účinky vidět již po 1. týdnu užívání, stojí nejlevněji 129 Kč, avšak obsahuje pouze 4 mg. V našem složení je účinných 120 mg. 

Další věc je také poštovné, pokud by každá látka měla být zaslána poštou (např. nejméně za 59 Kč), tak by měsíčně stála doprava 1 711 Kč. U nás je poštovné od 1 600 Kč zdarma. 

Spokojený život na celý rok najdete přímo zde https://stsfy.cz/products/stsfy-na-12-mesicu. Z jakéhokoliv prodaného 12 měsíčního balení dáváme 1 měsíc zdarma rodinám, které pečují o své nemocné děti. Spolupráce probíhá díky o.p.s. Život dětem, se kterou náš majitel spolupracuje od roku 2009.

Zdrojem všech dat je heureka.cz. 

 

Zpět na blog